screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
 
 
 

Kuruluşunda   YILTAŞ İnş.Tah.San.Ltd.Şti. olarak 2005 yılından bugünümüze ,Başta Trakya bölgesi ve tüm yurtta İnşaattan, Endüstriyel Tesis Uygulamalarına anahtar teslimi çözümler üretmektedir.2014 yılında yeni bir yapılanma ile Yıltaşgrup boya plastik inşaat Nak. Gıda Mak. San. Tic. Ltd. Şti.’yi kurarak yeni bir vizyon ve yeni yapılanması ile daha geniş perspektifte ve hizmet ağıyla sizlere hizmete tam gaz devam etmektedir.Firmamız İSO9001-2008 ,OHSAS18001 ve İSO14001-ÇYS Kalite Belgelerine sahiptir.

        YILTAŞ,Kuruluşundan bu yana deneyimli kadrosuyla çok yönlü projelere imza atmış ve atmaya da devam etmektedir. "Bilgi kaliteyi, kalite de referansı oluşturur" temel ilkesiyle hareket eden şirketimiz ,proje çalışmasından,şantiye de imalat ve montaj takibine kadar her aşamada bizzat bulunarak,tasarımdan teslime  kadar olan süreçte  kaliteli üretim ve hizmet  sunmaktadır. Her türlü uygulama, bir seri üretim mantığıyla değil,yapılacak uygulamanın özelliği,estetiği ve ekonomik şartları göz önünde bulundurularak ve farklı alternatifler sunularak,tarafımızca projelendirilmek suretiyle yapılmaktadır.

       YILTAŞ, 2011 yılında prefabrik ev ile atmış olduğu yeni bir adımla ismini duyurmaya devam etmektedir. Konusunda deneyimli ve uzman ekibimizle en iyi hizmeti sunuyoruz.

      YILTAŞ,Prefabrik konut ve çelik konut olarak iki sınıfta hizmet vermekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin mevcut hazır projelerin yanı sıra kendi hayalinizdeki evi projelendirip uygulamayı ve size hayallerinize ki eve sahip olmayı ilke edinmiştir.

     YILTAŞ, malzeme kalitesinde gösterdiğimiz titizliği tüm üretim ve montaj aşamalarında da özenle sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini önceliyoruz.YILTAŞ’ı başarıya taşıyan en önemli unsurlar profesyonel iş disiplini ile çalışan ekibine duyduğu güven ve üretimde kalite anlayışı, gelirinin önemli bir bölümünü üretim kalitesini artırmak için teknolojik yatırımlara ayırması,kendi makine ve ekipmanıyla   ve en önemlisi de müşteri memnuniyetinden duyduğu mutluluktur.

YILTAŞ, 2014 yılında ise daima yenilikçi hizmet mantığıyla yepyeni bir çalışma alanı ile karşınıza çıkmaya başlamıştır.Epoksi zemin kaplamaları ile firmaların ihtiyacı olan zemin sorununu en tecrübeli çalışanları ile ortadan kaldırmayı hedeflemiş kısa zamanda bünyesine kattığı firmalar ile de ne denli başarılı olduğunu ortaya koymuştur.

       YILTAŞ yöneticileri; işlerini seven, mesleklerine ve onun gerektirdiklerine saygılı ve deneyimli mimarlar ve mühendisler grubudur. Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu projeleri ve referanslar sayfasında görebilirsiniz.

      SAYGILARIMIZLA